Павлодар облысы мӘслихатының
ресми интернет-ресурсы
Маслихат Павлодарской области
официальный интернет-ресурс
Депутаттар
VII САЙЛАНҒАН ОБЛЫСТЫҚ МӘСЛИХАТ ДЕПУТАТТАРЫНЫҢ ҚАБЫЛДАУ КЕСТЕСІ
15-01-2021 15:45

                   

БЕКІТІЛДІ

                                                                                                  ҚБ «Партия» «AMANAT»

                                                                            Павлодар облыстық филиалы

                                                                                             Бюроның Саяси кеңесінің

                                                                      шешімі бойынша

                                                                                      «21» сәуір 2022ж.

                                                                      № 010 PQ

 

 «AMANAT» партиясының Павлодар облыстық филиалы қоғамдық қабылдауында облыстық мәслихат депутаттарының азаматтарды жеке қабылдауының 2022 жылға арналған Кестесі

 

 

Т.А.Ә.

Қабылдау

өткізу күні

Қабылдау

уақыты

Қабылдаушы

тұлғаның қызметі (бағыты)

1

2

3

4

5

1.

Әбдіраманова

Света Сағындыққызы

12.01.2022

05.04.2022

05.07.2022

 04.10.2022

10.00 сағ.

денсаулық сақтау

 

2.

Абитова

Айнұр Сәрсенқызы

 

10.02.2022

04.05.2022

02.08.2022

04.11.2022

10.00 сағ.

денсаулық сақтау

 

3.

Айтжанова

Динара Нұржанқызы

14.01.2022

07.04.2022

08.07.2022

07.10.2022

10.00 сағ.

әлеуметтік және мәдени даму мәселелері бойынша

4.

Айткенов

Ернұр Нұрмұханұлы

18.01.2022

12.04.2022

12.07.2022

12.10.2022

10.00 сағ.

мемлекеттік

басқару

 

5.

Амантай

Жарқынбек

25.01.2022

19.04.2022

19.07.2022

19.10.2022

10.00 сағ.

құқықтар мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері бойынша

6.

Әубакіров

Нағашбек Қаппарұлы

28.01.2022

21.04.2022

21.07.2022

21.10.2022

10.00 сағ.

экономиканы дамыту және кәсіпкерлікті қолдау бойынша

7.

Даумова

Раушан Жұмабайқызы

01.02.2022

26.04.2022

26.07.2022

26.10.2022

10.00 сағ.

экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері бойынша

8.

Джартыбаев

Серік Тілеуханұлы

04.02.2022

28.04.2022

28.07.2022

28.10.2022

10.00 сағ.

білім беру

 

9.

Дяк

Аурика Георгиевна

08.02.2022

04.05.2022

02.08.2022

02.11.2022

10.00 сағ.

экономиканы дамыту және кәсіпкерлікті қолдау бойынша

10.

Жетібаева

Анар Ахметқызы

10.02.2022

    11.05.2022

05.08.2022

04.11.2022

 

10.00 сағ.

әлеуметтік және мәдени даму мәселелері бойынша

1

2

3

4

5

11.

Қайдарова

Гүлнар Шамарқызы

15.02.2022

13.05.2022

09.08.2022

08.11.2022

10.00 сағ.

жұмыспен қамтуды және халықтың әлеуметтік осал топтарын қолдау

12.

Қарыбай

Темірхан

17.02.2022

17.05.2022

 12.08.2022

11.11.2022

10.00 сағ.

экономиканы дамыту және кәсіпкерлікті қолдау бойынша

13.

Қымбатов

Мұрат Амангелдіұлы

18.02.2022

 19.05.2022

16.08.2022

15.11.2022

10.00 сағ.

аграрлық мәселелер

14.

Әбетжанов

Дулат Ермекұлы

 20.05.2022

04.08.2022

14.10.2022

15.00 сағ.

құқықтар мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері бойынша

15.

Лепехин

Сергей  Васильевич

22.02.2022

24.05.2022

18.08.2022

17.11.2022

10.00 сағ.

құқықтар мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері бойынша

16.

Мұсанап

Мирхат Мәдениетұлы

 

24.02.2022

26.05.2022

23.08.2022

22.11.2022

10.00 сағ.

жастар саясаты

 

17.

Нұрханова

Гүлмира Ғабдулхамитқызы

28.02.2022

31.05.2022

25.08.2022

25.11.202

10.00 сағ.

құқықтар мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері бойынша

18.

Олжатай

Гүлмира

03.03.2022

 03.06.2022

31.08.2022

29.11.2022

10.00 сағ.

экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері бойынша

19.

Оспанов

Айнар Әбузарұлы

04.03.2022

07.06.2022

02.09.2022

30.11.2022

10.00 сағ.

экономиканы дамыту және кәсіпкерлікті қолдау бойынша

20.

Садвакасов

Серік Телманұлы

10.03.2022

08.06.2022

06.09.2022

06.12.2022

15.00 сағ.

экономиканы дамыту және кәсіпкерлікті қолдау бойынша

21.

Смагулов

Азамат Сапаргелдіұлы

15.03.2022

09.06.2022

08.09.2022

08.12.2022

10.00 сағ.

құқықтар мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері бойынша

22.

Соломкин

Виталий Вячеславович

17.03.2022

10.06.2022

09.09.2022

09.12.2022

10.00 сағ.

құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық мәселелері бойынша

23.

Стрелковская

Марина Владимировна

18.03.2022

14.06.2022

13.09.2022

13.12.2022

10.00 сағ.

отбасы, әйелдер және балалардың құқықтарын қорғау мәселелері бойынша

 

1

2

3

4

5

24.

Терентьев

Александр Алексеевич

24.03.2022

16.06.2022

15.09.2022

14.12.2022

10.00 сағ.

құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық мәселелері бойынша

25.

Теренченко

Илья Сергеевич

25.03.2022

21.06.2022

20.09.2022

21.12.2022

10.00 сағ.

құқықтар мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері бойынша

26.

Оразбаев

Сайлау Шаймарданұлы

29.03.2022

28.06.2022

27.09.2022

22.12.2022

15.00 сағ.

аграрлық мәселелер

27.

Чидунчи

Ирина Юрьевна

30.03.2022

30.06.2022

29.09.2022

27.12.2022

15.00 сағ.

экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері бойынша

 

 

Қабылдау орны: «AMANAT» партиясының Павлодар облыстық филиалы,

Кривенко 25 Ак-сі

Қабылдауға жазылу байланыс тел. 618099, 87084040444